Voordeelbundels
-
Panasonic Lumix DMC-FZ2000 + Lexar SD32gb geheugenkaart + originele accu
+++€ 928,90 € 943,90
€ 15,00 bundelvoordeel
-
Panasonic Lumix DMC-FZ2000 + Lexar SD 64gb geheugenkaart
++€ 888,99 € 893,99
€ 5,00 bundelvoordeel
-
Panasonic Lumix DMC-FZ2000 + Lexar SD 32gb geheugenkaart + accu
+++€ 918,90 € 933,90
€ 15,00 bundelvoordeel
-
Panasonic Lumix DMC-FZ2000 + Panasonic accu
+€ 911,00 € 928,95
€ 17,95 bundelvoordeel
Panasonic Lumix FZ2000
Op zoek naar een Panasonic brugcamera met ontzettend veel zoom en mogelijkheden. Deze camera heeft echt alles in huis om succesvol te fotograferen.
Optische zoom
De Panasonic Lumix FZ2000 is in het bezit van een 20x optische Leica DC Vario-Elmarit zoomlens met 20,1 megapixel 1.0" MOS sensor en bovendien de mogelijk voor video-opname in zeer hoge 4K kwaliteit, ideaal om ook een foto te kunnen kroppen De Panasonic lens is voorzien van een interne zoomstructuur voor soepele en stabiele zoom en onderdrukt beeldverschuiving met 80% ten opzichte van de FZ1000. Door middel van een galvanometer-aandrijving voor het diafragma worden plotselinge veranderingen in de helderheid nauwkeurig gevolgd, wat een snelle en naadloze diafragmaregeling tijdens het zoomen mogelijk maakt.
Grip
De Panasonic FZ2000 is voorzien van een degelijke grip waardoor de camera ook lekker in de hand ligt. Met de FZ2000 weet je zeker dat je op vakantie de foto's kan maken die je graag wil maken.
Technische info |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EAN | 5025232854639 |
Controleer items om aan het winkelwagentje toe te voegen of alle selecteren
-
Panasonic Lumix DMC-FZ1000 Zwart€ 629,00
-
Panasonic FZ2000 Review door Marriel
Beoordeling Vorige week heb ik de Panasonic FZ2000 gekocht, had nog even gedacht om de FZ1000 te kopen omdat het prijsverschil wel heel groot is, toch kon ik het verschil voor mijzelf verklaren en zo gekozen. Ik wil er vooral mee gaan filmen en daar is de Panasonic FZ2000 echt veel beter in. Ik heb nu de mogelijkheid om in Cinema 4K te filmen.
De camera heeft echt een superzoom met 20x optische zoom (24-480mm) en met zijn 4K-foto is hij geweldig voor actiefotografie ik mis zo echt nooit meer een moment, hij maakt een videoreeks met 30 beelden per seconde ik 4K kwaliteit.
De lens is echt geweldig een LEICA DC VARIO-ELMARIT. De camera heeft een hele goede oled-zoeker met een zeer hoog contrast en hoge resolutie je kan alle details goed zien. Via de touchscreen kan je heel snel scherpstellen op je onderwerp, gewoon door het scherm aan te raken, je kunt zelfs de sluiter met een enkele aanraking bedienen.
Over 4 weken ga ik met vakantie dus ik ga de Panasonic FZ2000 goed uitproberen en verheug me op de resultaten.
(Geplaatst op 29-03-2017) -
Panasonic DMC-FZ2000 Review door Frederik
Beoordeling Sinds ik de Panasonic DMC-FZ2000 heb aangeschaft heeft er een verschuiving plaatgevonden in mijn interessegebied. Naast de fotografie, de reden van mijn aankoop, prachtgegevens qua mogelijkheden, sublieme lens, mooi aanraakscherm en meer van dat alles blijkt het filmen met 4k mijn ultieme ervaring met deze camera. Avondtheater in de openlucht, te gek door de corrigerende NDfilters die naadloos de sterk wisselende lichtomstandigheden corrigeert tot een fraai resultaat. En dan ook nog de barriere doorbroken van de 30 minuten zodat de gehele voorstelling past. Gelukkig heeft de Nebo mij geadviseert om een grote en snelle sdkaart mee aan te schaffen ! (Geplaatst op 06-02-2017)
-
geen Review door Lumixfan
Beoordeling In mijn zoektocht naar een nieuwe videocamera werd ik op de Panasonic FZ 2000 gewezen, heb de camera nu ruim een week in mijn bezit en het blijkt een meer dan goede keuze te zijn. Heb afgelopen weekend op de Oostvaardersplassen gefilmd en volgens mijn zoon is het resultaat van “National Geographic” kwaliteit. De camera legt video's vast in 4K kwaliteit en er zijn tal van handige video functies voorhanden, zoals Time Lapse en Stop Motion. Ook het ingebouwde ND filter is super en geeft je een betere controle over het licht. Verder voelt de camera zoals je mag verwachten ook echt als een camera, stevig en degelijk. (Geplaatst op 08-12-2016)
Schrijf je eigen recensie
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een review achterlaten. Log in of registreren