Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary voor Fujifilm kopen bij NEBO
Op zoek naar een krachtige Sigma supertelezoomlens voor jouw Fujifilm systeemcamera? De Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary voor Fujifilm X-mount combineert een indrukwekkend zoombereik met een compact en licht ontwerp. Ideaal voor natuur-, sport- en reisfotografie waarbij je bereik nodig hebt.
Bestel deze Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN telezoomlens bij NEBO de fotospecialist, met 6 winkels in Den Haag en Pijnacker-Nootdorp én een betrouwbare webshop.
Krachtige zoom met indrukwekkend bereik
De Sigma 100-400mm DG DN OS voor Fujifilm biedt een bereik dat gelijkstaat aan 150-600mm in 35mm-equivalent. Hiermee leg je moeiteloos verre onderwerpen vast met haarscherp detail. Van vogels tot sportwedstrijden en verre landschappen: deze Sigma 100-400mm DG DN OS lens is er klaar voor. Dankzij de optische beeldstabilisatie (OS) blijven je foto's en video's scherp, zelfs bij langere sluitertijden of tijdens handheld-opnames op het maximale zoombereik.
Hoge beeldkwaliteit in een lichtgewicht ontwerp
Ondanks het lange bereik is de Sigma 100-400mm verrassend compact en licht. Met een gewicht van slechts ca. 1.135 gram is deze Sigma 100-400mm DG DN OS lens gemakkelijk mee te nemen in je cameratas. De geavanceerde optische constructie, met onder meer FLD- en SLD-lenselementen, corrigeert chromatische aberraties en levert een hoge resolutie over het gehele zoombereik.
Soepele autofocus & compatibel met Fujifilm X-mount
Deze Sigma 100-400mm DG DN OS lens is speciaal ontwikkeld voor Fujifilm X-mount camera's en maakt optimaal gebruik van het snelle autofocus-systeem van je Fujifilm body. De stille en precieze stappenmotor (stepping motor) stelt snel scherp, ideaal voor het volgen van bewegende onderwerpen en videotoepassingen. Bovendien ondersteunt deze Sigma 100-400mm lens in-camera correctie en functies zoals oog- en gezichtsdetectie bij compatibele camera’s.
Veelzijdig in gebruik
De Sigma 100-400mm is onderdeel van de populaire Contemporary-serie, wat betekent dat hij hoge prestaties levert zonder onnodig groot of zwaar te zijn. Hij beschikt over een programmeerbare AFL-knop, een vergrendelbare zoom en een ergonomische bediening. Een statiefgondel (optioneel) maakt langdurige opnames nog stabieler. Ook is deze Sigma 100-400mm DG DN OS lens te gebruiken met de Sigma USB Dock UD-11 voor Fujifilm, waarmee je firmware-updates uitvoert en instellingen naar wens aanpast.
Voor wie is deze lens geschikt?
Of je nu wildlife fotografeert in de duinen, vliegtuigen spot op Schiphol of sportevenementen vastlegt: de Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary is een veelzijdige keuze voor elke Fujifilm X-fotograaf die behoefte heeft aan een krachtig telebereik met hoge beeldkwaliteit.
Waarom kopen bij NEBO?
- 6 fysieke winkels in Den Haag en Pijnacker-Nootdorp
- Eigen technische dienst en uitstekende klantenservice
- Deskundig advies van gepassioneerde fotografen
- Gratis verzending en snelle levering
Conclusie: krachtige supertelezoom voor Fujifilm
Met de Sigma 100-400mm f/5-6.3 DG DN OS Contemporary voor Fujifilm haal je een professionele telezoomlens in huis met topkwaliteit, beeldstabilisatie, gebruiksgemak en bereik en dat alles in een verrassend compact ontwerp.
Bestel deze Sigma 100-400mm DG DN OS lens bij NEBO en ervaar zelf de voordelen van topservice, vakkundig advies en een betrouwbare winkel met passie voor fotografie. Bezoek één van onze winkels of bestel direct online!