Voordeelbundels
-
Fujifilm XC50-230mm F3.5-5.6 II OIS + Kenko Real Pro UV 58m filter
++€ 403,95 € 408,95
€ 5,00 bundelvoordeel
€ 403,95 € 408,95
€ 5,00 bundelvoordeel
Wil je de Fujifilm XC50-230 lens kopen. De Fujifilm XC 50-230mm OIS II is ideaal te gebruiken om op grote afstanden het onderwerp naar je toe te halen Deze Fujifilm tele lens is gemaakt voor de Fujfilm X-serie systeemcamera's.
De fraaie telezoom is ook voorzien van optische beeldstabilisatie, dit zorgt voor minder bewegingonscherpte tijdens het fotograferen met een groot bereik.
De lens is ook voorzien van een degelijke motor die er voor zorgt dat je nagenoeg geruisloos kan scherptstellen. Ideaal wanneer je videobeelden met de camer vast wil gaan leggen.
Het optische ontwerp van de 50-230 lens is voorzien van een asferisch element en een extra Low Dispersion element voor het minimaliseren van chromatische aberraties en vervormingen over het gehele zoombereik. Dit zorgt voor helderdere en meer kleur-nauwkeurige resultaten.
Technische info | Brandpuntafstand van deze telezoom 50-230mm Maximaal diafragma: f/4.5-6.7 Minimaal diafragma: f/22 Camera vatting Fuji X systeemcamera Beeldhoek: 31,7-7,1 graden Kortste scherpstelafstand: 1,1m Beeldstabilisatie: Ja Autofocus: Ja Filterformaat: 58mm |
---|---|
EAN | 4547410301496 |
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een review achterlaten. Log in of registreren
Klantenservice
Populaire pagina's
Makkelijk bestellen!
Neboweb.nl