B+W 007 MRC 55 E*

Ophalen in winkel is mogelijk. Bekijk onze 6 vestigingen

Voor 23.59 besteld, de volgende dag gratis in huis*
Morgen ophalen bij 2.600+ ophaalpunten*
Gratis binnen 30 dagen te retourneren
6 echte winkels in Nederland
Bij ons minimaal 5 jaar garantie
Klanten geven ons een 9,5/10
Thuiswinkelwaarborg

B+W 007 Clear-filters voor maximale bescherming van de lens

B+W 007 Clear-filters bieden maximale bescherming voor iedere lens. De enige functie van het filter is het weghouden van zand, vet en water van de kostbare lens. Om dit vuilwerende effect te bereiken heeft een 007 Clear-filter altijd een MRC-coating. Een B+W 007 Clear-filter is hierdoor erg gemakkelijk schoon te maken. Het gebruikte glas in een B+W 007 Clear-filter is gegarandeerd zo helder en zuiver als het glas van het merkobjectief wat het filter moet beschermen.

B+W F-Pro filtervatting, een hoogwaardige standaardvatting

De F-Pro filtervatting is de standaard filtervatting van de meeste B+W filters en komt voor bij de professional-line filters. De F-Pro vatting kan gebruikt worden op de meeste groothoeklenzen tot 24mm op fullframe formaat zonder dat vignettering (zwarte randen/hoeken) op de foto ontstaat. De F-pro filtervatting is gemaakt van messing en heeft een matzwarte afwerking wat reflectie voorkomt. Omdat een F-pro vatting schroefdraad aan de bovenzijde van het filter heeft, kan de standaard lensdop van het objectief gebruikt worden. Ook kunnen hierdoor filters gecombineerd worden. Het combineren van filters kan echter wel vignettering veroorzaken.

B+W filters met Multi Resistant Coating voor hoge prestaties

De Multi Resistant Coating op B+W filters met de aanduiding MRC in de naam zorgt er voor dat het filter maximaal presteert. is Een MRC-coating garandeert een maximale reflectiereductie en minimaliseert storend strooilicht. Hierdoor kunnen helderdere kleuren worden bereikt en kan het contrast worden verhoogd. Ook voorkomt MRC zogenaamde spookafbeeldingen die normaliter door reflectie op de sensor kunnen ontstaan.

B+W filters zijn gemakkelijk schoon te maken dankzij MRC

MRC-coating beschermt het filter tegen krassen, vet en stof. Doordat aan beide zijden van het filter een 7-laagse coating is aangebracht wordt de hardheid van het filter verhoogd. Hierdoor is het filter minder gevoelig voor invloeden van buitenaf en gaat het langer mee.

Filtermaat diameter 55mm

B+W filtermaat 55mm is o.a. geschikt voor de populairste kitlens voor Sony spiegelreflexcamera’s: de 18-55mm f/3.5-5.6. Ook is filtermaat 55mm geschikt voor verschillende objectieven met vaste brandpuntsafstand van Sony, zoals de 35mm f/1.8, de 50mm f/1.4, de 60mm f/2.0, de 85mm f/2.8 en de 100mm f/2.8 macro.

Meer informatie
Technische info
KleurZwart
MateriaalMessing
Geschikt VoorDSLR Camera
Diameter55 mm
CoatingMRC
Soort007 Clear
EAN 4012240000203
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan