Polaroid One step NOW graphite

Ophalen in winkel is mogelijk. Bekijk onze 6 vestigingen

Voor 23.59 besteld, de volgende dag gratis in huis*
Morgen ophalen bij 2.600+ ophaalpunten*
Gratis binnen 30 dagen te retourneren
6 echte winkels in Nederland
Bij ons minimaal 5 jaar garantie
Klanten geven ons een 9,5/10
Thuiswinkelwaarborg

Polaroid One Step Now graphite

Wil je de Polaroid One Step Now kopen. De Polaroid Now Graphite is een moderne en instant fotocamera. Deze point-and-shoot-camera biedt een leuke en intuïtieve bediening.

Dubbele lenzen

Door een uniek systeem met dubbele lenzen beschikt de Polaroid een automatisch scherpstelsysteem. Hiermee wisselt de camera automatisch tussen een close-uplens en de telelens. Met de close-uplens stel je al scherp op een afstand van maar liefst 55 cm. Bij de afstand lens werkt de automatische scherpstelling van 61 cm tot oneindig.

Ingebouwde accu

Deze Now camera is voorzien van een ingebouwde lithium-ionbatterij. De Polaroid Now instant camera is ook te gebruiken met type 600-film. Het ontwerp van de camera bevat een heldere optische zoeker, een ingebouwde flitser, een zelfontspanner en dubbele belichtingsfuncties.

Meer informatie
Technische info Instant camera Te gebruiken met i-Type en 600 Instant Film Ontwerp met dubbele lens en automatische zonefocus Geïntegreerde optische zoeker Zelfontspanner en dubbele belichtingsfuncties
EAN 9120096770135
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan

Bundel voordeel

  • + Polaroid I-type film
    Polaroid One step NOW graphite
    +
    Polaroid film voor I-Type
    Prijs:
    € 108,99
    Korting:
    € 3,00
    Actieprijs:
    € 105,99

    Niet op voorraad