Leofoto PC-190 iPad houder

Tijdelijk uitverkocht

€ 52,00
Ophalen in winkel is mogelijk. Bekijk onze 6 vestigingen

Voor 23.59 besteld, de volgende dag gratis in huis*
Morgen ophalen bij 2.600+ ophaalpunten*
Gratis binnen 30 dagen te retourneren
6 echte winkels in Nederland
Bij ons minimaal 5 jaar garantie
Klanten geven ons een 9,5/10
Thuiswinkelwaarborg

Leofoto PC-190 iPad houder

Met de PC-190 iPad houder kun je een tablet bevestigen op het balhoofd van een statief. Aan de onderkant van de PC-190 heeft hij een ¼-inch schroefgat en hij is ook Arca-Swiss compatible. De iPad houder is CNC gefreesd en is gemaakt van zwart geanodiseerd vliegtuigaluminium. Zo is hij enorm sterk maar blijft hij licht van gewicht.

De ruimte om de iPad in te plaatsen heeft een minimale wijdte van 113mm en je kunt de ruimte groter maken tot maximaal 190mm. Met het grijze draaiwiel zet je de gekozen wijdte vast. Dit draaiwiel heeft ook een 3/8-inch schroefgat om een extra accessoire te bevestigen zoals bijvoorbeeld een AM-3 Arm met een LED-lamp of externe microfoon. Bovenop de PC-190 iPad holder past een Cold Shoe (Leofoto FA-4) om ook een extra accessoire te bevestigen. De PC-190 iPad holder kan tot wel 8 kilo dragen. Hij is geschikt voor bijvoorbeeld de iPad Pro.

Meer informatie
Technische info
KleurZwart
KleurGrijs
MateriaalAluminium
EAN 6940828354746
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan